Жеребкування юніорської Європи. Початок вже завтра

by Adm.Kor

Вже завтра у португальській Албуфейрі розпочинається чемпіонат Європи зі снукеру. Відбулось жеребкування, своїх суперників у турнірах до 18-ти та 21-го року дізнались українські гравці.

Отже. В чемпіонаті Європи U-18 лідер збірної Антон Казаков сіяний під першим номером в групі G (всього в цьому турнірі бере участь 64 гравці, яких розбито на 16 груп). Суперники Антона 17-річний бельгієць Йорріт Хоес, 13-річний північноірландець Джоель Коннолі та його ровесник з Молдови Роман Грицько.

Роман Блакита в групі «F» зіграє з 17-річними шотландцем Ліамом Гремом та росіянином (насправді граючим за Росію українцем з окупованого Севастополю) Кирилом Жиздюком та 16-річним Тійсом Пауелсом з Бельгії. Група виглядає досить складною, але, є враження, що ще більш важке випробування чекає на Матвія Лагодзинського.

В групі «М» його суперниками будуть один з головних фаворитів всього турніру 17-річний Роббі Макгіган з Північної Ірландії, 16-річний англієць Ліам Пуллен та 15-річний Артемійс Жіжіс з Латвії.

Харків’янин Артем Суржиков в групі «N» зустрінеться з 15-річними валлійцем Ліамом Дейвісом й шведом Віктором Маредом та 14-річним шотландцем Айааном Ікбалом.

Петро Сидоренко в групі «Р» отримав у суперники 18-річних Андрія Карасова з Росії та ізраїльтянина Адама Херсонського й 15-річного Зака Коскера з Вельсу.

Групові турніри будуть зіграні повністю протягом завтрашнього дня.

В турнірі U-21 (4-7 жовтня)78 гравців розбиті на 16 груп (14 – по 5, дві – по 4).

Група А. Матвій Лагодзинський – Хейден Стеніленд (Англія), Ліам Дейвіс (Вельс), Калін Стефанов (Болгарія), Артемійс Жіжінс (Латвія).
Група В. Петро Сидоренко – Бен Мертенс (Бельгія), Йован Тодоровіч (Сербія), Жюльєн Ланге (Німеччина), Андрейс Пріпьокс (Латвія).
Група «D». Артем Суржиков – Дженсон Кендрік (Англія), Тудор Чіту (Румунія), Ріс Морганс (Вельс), Мікаель Нерсісян (Вірменія).
Група «Н». Роман Блакита – Роббі Макгіган (Північна Ірландія), Булчу Ревеш (Угорщина), Якуб Хромі (Польща), Васіліє Пешіч (Сербія).
Група «L». Антон Казаков – Оскар Чарльзуорт (Австрія), Тоні Савонен (Фінляндія), Нік Янсен (Бельгія), Адам Херсонській (Ізраїль).

Вболіваємо за наших молодих гравців!

You may also like

Залишіть коментар