Юліан Бойко – Ентоні Макгілл. “Суха”, якої могло не бути

by Adm.Kor

23 листопада Юліан Бойко у першому колі чемпіонату Великобританії поступився з рахунком 0:6 Ентоні Макгіллу.

Незважаючи на такий підсумок, гра Юліана з півфіналістом чемпіонату світу зовсім не була безнадійною. Навпаки, стільки шансів виграти якщо не всю зустріч, то декілька фреймів точно, у Бойка не було давно. Чотири рази Юліан першим відкривав рахунок у фреймі, і п’ять – вів перед по ходу партії. І, тим не менш, «нуль» у графі «виграні фрейми». Чому? На поверхні дві причини. Помилки на рівному місці в кількості, які не дають можливість досягати будь-якого результату та, на жаль, знову великі проблеми з побудовою брейків. В Юліана в цій зустрічі було 17 результативних підходів до столу і, при цьому, вищий брейк склав лише 32 очки, а результативність – менше десяти очок за підхід. Шотландець провів далеко не найкращу свою зустріч, але, на відміну від нашого гравця, скористався ледь не ста відсотками шансів, які йому в цей вечір дарував Юліан. Отже.

Перший фрейм. І з самого початку все пішло за нас. Після початкового удару Макгілла Юліан відігрався в снукер, з якого Ентоні вийшов тільки з третього разу. Але Бойко відразу ставить ще один, і знову шотландець хибить. І після цього перший результативний підхід Юліана. 4 очки, відіграш і це вже 16:0. Потім був ще один короткий підхід (9), помилка і атака суперника. Макгілл робить серію 42, помиляється і Юліан відповідає брейком 32, який так і лишиться найкращим для нього у цій грі. 57:42, потім 58:42 і н столі лишились лише кольорові кулі. 16 очок при 27 столі – комфортна перевага. Але тут починається перший епізод з «фільму жахів». Готуючись до удару Юліан торкається києм битка. Фол на рівному місці. Повтор удару – Бойко «ловить» контртуш та віддає позицію. Жовтий-зелений від Макгілла. 58:51 – ще все начебто добре. Але ще одна помилка при грі коричневої кулі – і це все. 58:66 – Юліан віддає повністю «свій» фрейм.

Другий фрейм. Знову початок на користь Бойка. Спочатку червоний без кольорового (помилка на синьому), потім фол від Макгілла за «втоплений» биток. Юліан підходить до столу, грає червону з жовтою, робить чудовий підбій та вже на наступній червоній просто нереально помиляється. Макгілл відповідає брейком 67 очок. Бойко намагається пошукати снукер, але під час гри червоної кулі топить синю. 0:2.

В третьому фреймі Бойко спочатку двічі фолить, потім з дальньої червоної починає брейк, але жахливо помиляється вже на четвертому ударі – рожева з точки. Потім Бойко двічі не виходить зі снукеру, Макгілл грає серію 34. Ще декілька вже не маючих особливого сенсу ударів – і 0:3.

Четвертий фрейм – і ще одна драма. Юліан веде 38:1, робить поганий вихід, намагається поставити снукер за чорну, але не докатує лічені міліметри. Брейк 41 очко від Макгілла. Потім на останній червоній кулі за рахунку 38:56 Бойко виходить на атаку, яка повинна була перетворитись на переможний кліренс. Але лише 11 очок і в стандартній позиції помилка на коричневій. Жах, і це 0:4.

В п’ятому фреймі Юліан провів чотири брейки, кожен з яких вже на початку було обірвано через важку помилку. Спочатку одне очко і помилка на чорній. Потім 20 і фол (не забита проста червона, замість неї падає синя). Потім 13. І при цьому рахунок був 40:33 на користь українця. Бойко забиває чудовий дабл, але відразу помиляється на нескладній рожевій. Макгілл виходить вперед – 47:41 і ставить снукер на двох кулях. Юліан не влучає. 0:5.

Фрейм, якому судилося стати останнім, був розіграний за чотири підходи. Знову, вже в який раз, Бойко починає першим. Дві красних-дві чорних – і помилка на черговій червоній. Макгілл відповідає брейком 13 очок. Юліан грає червону-чорну-червону і знову помиляється. Останній раз у грі. Брейком 63 очки Ентоні Макгілл ставить крапку.

Наступна гра в Бойка на початку грудня (6-8-го). Турнір Scottish Open, суперник – переможець зустрічі Баррі Хокінс – Пан Цзюньсу.

Статистика зустрічі:

Бойко – Макгілл 0:6 (58:66, 15:72(67), 8:80, 49:71, 41:59, 25:76(63))

Атака:

Бойко – 57 з 76 (75%), Макгілл 115 з 123 (93,50%)

Відіграші:

Бойко – 27 з 35 (77,14%) – Макгілл 32 з 45 (71,11%)

Брейки 20+

Бойко – 32, 23, 20

Макгілл – 67, 63, 42, 41, 34, 22

Ефективність атаки (середня кількість очок за результативний підхід):

Бойко 9,82 – Макгілл 19,32

Фоли:

Бойко 56 – Макгілл 30.

You may also like

Залишіть коментар