Важка кваліфікація до мейн-туру. Три поразки в черговому турнірі

by Adm.Kor

Три поразки у трьох зустрічах – на жаль, такий «доробок» українських снукеристів у другому турнірі QSchool – 2021.

При цьому, якщо на перемогу Сергія Ісаєнка над досвідченішим професіоналом з Ірландії Майклом Джаджем було важко сподіватись, то рівень суперників Дениса Хмелевського та Антона Казакова здавалось, був «підйомним» для наших хлопців. І Денис з Антоном поборолись, але позитивного результату здобути не вдалось.

Першим до столу вийшов Казаков. Його суперником був 29-річний Аарон Бузуттіл. Представник Мальти потужно виступив у першому турнірі – три перемоги, в тому числі над відомим екс-профі Патріком Уолласом, і в грі з Антоном взяв два стартових фрейми – 65:30 та 81:11. Але Казаков зрівнює рахунок – 70:59 та 64:24. На жаль, на далі в майже рівних п’ятому (86:36) та, особливо шостому (64:46) фреймах перемогу святкував Бузуттіл. 4:2 – Антон Казаков готується до заключної спроби. 8 червня його суперником буде англієць тайського походження Манасавін Фетмалайкул. Гравець, м’яко кажучи, не елітний – дві поразки в двох зустрічах на цьогорічному QSchool від француза Ніла Венсана та добре нам відомого Родіона Юдіна з Латвії.

Великі надії покладались на Дениса Хмелевського. Його суперник – не дуже відомий 29-річний англійський аматор Адам Браун у першій грі поступився ще одному «ноунейму» Гері Чаллісу. Денис розпочав зустріч з брейку 54 очки та виграв фрейм 80:16. Але два наступних фрейми пройшли за переваги Брауна – 75:31 та 97:0. Хмелевський виграє четвертий фрейм 64:24 та зрівнює рахунок. Англієць бере п’ятий – 84:33. Денис – шостий. 73:6. На жаль, контра була не нашу користь – 43:69. Зазначу тільки, що для Адама Брауна цей QSchool третій у кар’єрі, і він до вчора не виграв жодної зустрічі.

8 червня суперником Дениса Хмелевського буде англієць Ділан Мітчелл. 26-річний снукерист в першому турнірі переміг на старті, після чого поступився австрійцю Флоріану Нюсслу, а в другому вийшов у 1/64 фіналу завдяки технічній перемозі.

Сергій Ісаєнко не зміг на рівних поборотись з Майклом Джаджем. 46-річний ірландський екс-профі повністю переграв багаторазового чемпіона України, зробивши три півсотенних брейки – 65:34, 76(76):0, 75(75):4, 83(55):25.

8 червня у Сергія зустріч першого кола третього турніру з Лабібом Ахмедом. 30-річний англієць в першому турнірі програв 1:4 екс-профі Саймону Бедфорду, та взагалі виглядає, як «ноунейм».

Отже, маємо підстави сподіватись на перемоги у третьому турнірі відразу всіх наших гравців.

Ну а перший турнір завершився перемогою четвірки професіоналів. До мейн-туру повертаються англієць Пітер Лайнс, валлієць Джексон Пейдж, шотландець Фрейзер Патрік та китаєць Юйань Сицзюнь.

You may also like

Залишіть коментар