Українці на чемпіонаті Європи та в мейн-турі. Огляд останніх подій

by Adm.Kor

Юліан Бойко зіграв чергову зустріч у мейн-турі, а трохи раніше в Португалії завершили виступ українські снукеристи.

З них і почнемо. За два тижні, що тривав турнір, наші юні гравці привчили до того, що вони майже всі у дуже гарній формі і готові до серйозних результатів. І ми чекали від них на командному турнірі принаймні виходу з групи. Але цього разу не вийшло. Склалось враження, що хлопці просто втомились, заливши всі сили напередодні. Адже, наприклад, лідер нашої збірної Антон Казаков відіграв в Португалії п’ять турнірів!

Казаков з Романом Блакитою почали з перемоги над португальцями – 3:2 (два очки Казаков, один – Блакита), та потім програли спочатку Латвії (Юдін/Волайс) з рахунком 2:3 (обидва фрейми взяв Антон), а потім Польщі (Голойда/Ніцшке) – 1:4 (єдине очко приніс Роман). В підсумку третє місце, в плей-оф виходило лише дві команди.

Більшого чекали від Сергія Ісаєнка та Дениса Хмелевського, тим більше, що на відміну від команди Казаков/Блакита про втому тут можна було казати в меншому ступені. Але вже з самого початку все пішло не так. 0:5 на старті від валлійських ветеранів Даррена Моргана та Елфеда Еванса, які в підсумку дійдуть до фіналу. Далі були ірландці О’Донохью та Кейсі і поразка 1:4. Єдине очко приніс Сергій. Останніми суперникам були італійці. Навіть перемога 5:0 над явними аутсайдерами не допомогла б нашим хлопцям вийти до півфіналу. Перемога врешті-решт була здобута, але з рахунком 3:2. Сергій з Денисом виграли по фрейму а ще один – у парі та зайняли в групі третє місце.

Чемпіонами ж Європи стали бельгійці Жюльєн Леклерк та Кевін Ханссенс.

На цьому двотижневий фестиваль у Албуфейрі закінчився. Підсумки підведемо трохи згодом, поки що лише скажу, що маючи таку команду Україна може впевнено дивитись у майбутнє.

А ввечері у вівторок грав Юліан Бойко. Суперником по 1/64 фіналу German Masters був китаєць Лі Хан, 42-й номер світового рейтингу, гравець дуже потужний. Незважаючи на поразку, не можна казати, що Юліан грав дуже погано. Ні, навпаки. У порівнянні з початком другого сезону, зустрічами з Хемілтоном, О’Брайєном була гра. Пішли, нарешті, брейки – Бойко зробив серії 61 та 60 очок. Але багато невимушених помилок та дуже сильна гра у виконанні суперника не дали змогу перемогти. Лі Хан зробив брейки 125, 89 (спроба максимуму!) та 60 очок й виграв 5:2.

Юліану Бойкові в цьому році лишилось ще взяти участь у кваліфікації до European Masters, у чемпіонаті Великобританії наприкінці листопада, та на початку грудня зіграти у фінальній частині Scottish Open, куди він потрапив завдяки перемозі над Луїсом Хіткоутом. Суперника визначить гра між Баррі Хокінсом (знову!) та Паном Цзюньсу.

You may also like

Залишіть коментар