Український тріумф на Romanian Snooker Trophy

by Adm.Kor

Денис Хмелевський здобув блискучу перемогу на турнірі Romanian Snooker Trophy!

Тепер вже можна казати, що на цю перемогу ми чекали, не казавши про це лише тому, щоб не наврочити, та не покладати на Дениса зайву відповідальність.

Загальний розвиток нашого снукеру в останні роки давав впевненість в тому, що не лише Хмелевський, який вже був чемпіоном України, сильніше місцевих гравців, а й Георгій Петрунько з Романом Блакитою мають підстави сподіватись на гарний виступ.

В підсумку, Роману вдалось виграти одну зустріч, Георгію – дві, а ось Денис пройшов весь шлях до кінця.

Дві кваліфікаційні зустрічі Хмелевський виграв у румунів Міхая Мерецеану – 3:1 та Міхая Тарабоанта – 3:0. У другій грі Денис виконав два півсотенних брейки (63, 52). Загалом, на турнірі буде зіграно одинадцять серій 50 очок та вище, з яких сім – в доробку Хмелевського.

В 1/16 фіналу Денис «всуху» здолав ще одного румуна Развана Бачу. В цій грі Хмелевський зробив брейк 43 очок.

Далі Хмелевський зіграв мабуть найважчу зустріч на турнірі. Після трьох фреймів Денис програвав 1:2 Мадаліну Галу, також представнику Румунії. Але в контрі все ж таки наш снукерист переміг. Брейки 55, 51, 42 – чергове творче досягнення Хмелевського. На цьому завершився другий день турніру.

В чвертьфіналі суперником Дениса був добре знайомий київським шанувальникам снукеру молдаванин Владислав Градинарь. Перемогу недільним ранком здобув Хмелевський – 3:1. В півфіналі суперником Дениса був румун Флорентин Чобану. В другій грі зустрілись представник господарів Едуард Ріці та болгарин Братислав Крастєв. Болгарський снукерист до початку турніру вважався одним з головним претендентів на перемогу (на мій смак другим, після Хмелевського). Але впевнену перемогу здобув зовсім юний, 15-річний Ріці, у якого, до речі, кращий турнірний брейк солідні 84 очки – 3:0. Що до Дениса, то він не лишив шансів 41-річному румуну – 3:0.

Фінальну зустріч краще починає Ріці, який виграє перший фрейм. Денис знаходить блискучу відповідь: кращий брейк турніру 79 очок. Кульмінацією Romanian Snooker Trophy став третій фрейм фіналу. При одній червоній кулі на столі та рахунку 42:35 на свою користь, Хмелевський робить кліренс! 2:1 і стає зрозумілим, що перемогу Денис вже не віддасть. І він ставить блискучу крапку, повторив кращий брейк турніру 79 очок. Дві серії по 79 очок в одній фінальній зустрічі і 3:1! Денис Хмелевський стає переможцем Romanian Snooker Trophy!

P.S. Подяка за висвітлення турніру Олександру Блакиті та всій нашій дружній збірній!

You may also like

Залишіть коментар