QSchool: Казаков нокаутує Тайсона!

by Adm.Kor

Антон Казаков здобув першу українську перемогу на відборі до мейн-туру QSchool-2021.

В другий день турніру до столу вийшли всі три представники української команди. Першим грав Сергій Ісаєнко. На жаль, найбільш досвідчений наш гравець (для Ісаєнка QSchool  вже третій в кар’єрі, в доробку п’ять перемог у чотирнадцяти зустрічах і один вихід у 1/32 фіналу) цей  поступився з рахунком 1:4 не дуже відомому англійцю Джошу Малхолланду. Вигравши перший фрейм, в подальшому Сергій програв чотири поспіль, за всю гру не зробивши жодного брейку вище 50 очок. На рахунку англійця є серія 56.

Потім дебютант QSchool Денис Хмелевський грав ще з одним англійцем Меттью Глесбі. Перший фрейм і в цій зустрічі за українцем – 56:54! Глесбі рахунок зрівнює, Денис знову виходить вперед, англієць знов відігрується – 2:2. П’ятий фрейм став вирішальним. Хмелевський виграє 65:31 при одній червоній кулі на столі, але Глесбі вириває перемогу – 66:65. Після чого бере і наступний фрейм. 2:4 – перша гра на QSchool і перша поразка Дениса Хмелевського.

А в цей час вже вся увага була прикута до Антона Казакова. Ще один наш дебютант сильно розпочав гру проти 18-річного валлійця Бредлі Тайсона. Перші три фрейми – і всі виграє Антон! Тайсон відігрує один фрейм, але в п’ятому Казаков відправляє Майка (Бредлі) Тайсона у нокаут! Є перша перемога і в кар’єрі Казакова, і в українській команді на QSchool-2021!

І вже через декілька годин, об 11:00 за київським часом у суботу Антон зіграє з досвідченим професіоналом Іаном Бернсом. Буде важко, але після Тайсона вже нічого не страшно!

You may also like

Залишіть коментар