QSchool для України завершено. Перемога Казакова над Тайсоном так і лишилась єдиною

by Adm.Kor

Українські снукеристи поразками закінчили участь у цьогорічному QSchool.

На превеликий жаль, перемога Антона Казакова в першому турі так і залишилась єдиною. Сергію Ісаєнко та Денис Хмелевський не змогли виграти жодної зустрічі.

Антон Казаков розпочав зустріч з англійцем тайського походження Манасавіном Фетмалайкулом з сенчурі 115 очок – кращого брейку для українців на цьому турнірі. Здавалось, що Антон зможе здолати Фетмалайкула, що до сьогодні не мав на рахунку жодної перемоги. Але далі пішла рівна важка боротьба, що закінчилась контровим фреймом. І 22:66 не нашу користь. Антон Казаков здобуває 9 очок та фінішує за межами першої рейтингової сотні.

1 тур.

Казаков – Бредлі Тайсон 4:1
Казаков – Іан Бернс 0:4
2 тур
Казаков – Аарон Бузуттіл 2:4
3 тур
Казаков – Манасавін Фетмалайкул 3:4 (115)

Денис Хмелевський також чудово розпочав гру проти Ділана Мітчелла. Брейк 63 очки та 1:0. Але з наступних п’яти фреймів Денис виграв лише один. І це 2:4, третя поразка поспіль.
1 тур.
Хмелевський – Меттью Глесбі 2:4
2 тур.
Хмелевський – Адам Браун 3:4 (54)
3 тур.
Хмелевський – Ділан Мітчелл 2:4 (63)

Суперник Сергія Ісаєнка 30-річний англієць Лабіб Ахмед за два попередніх тури виграв лише один фрейм. На жаль, Сергій дав йому змогу виграти одразу чотири. Брейк 68 очок – перша та єдина півсотенна серія за всю кваліфікацію, став слабкою втіхою для Ісаєнка. Поразка 2:4, та всього три виграних фрейми за три зустрічі.

1 тур.
Ісаєнко – Джош Малхолланд 1:4
2 тур.
Ісаєенко – Майкл Джадж 0:4
3 тур.
Ісаєнко – Лабіб Ахмед 2:4 (68).

Отже маємо одну перемогу в десяти зустрічах в доробку наших трьох представників. Розчаруючий виступ. До початку, нагадаю, BilliardNews спрогнозував нашій трійці п’ять перемог, що дехто сприйняв як невіру у силу наших хлопців. Але вийшло набагато гірше. При цьому лише два гравці з числа наших суперників (Бернс та Джадж) є гравцями світового рівня. Всі інші навіть далеко не середнього рівня – з жеребом нашим пощастило, але результату досягти не вдалось.

You may also like

Залишіть коментар