Бойко – Хемілтон. Як це було. Статистика зустрічі

by Adm.Kor

Стали відомі суперники Юліана Бойка на чотири найближчі рейтингові турніри.

22 вересня у день свого 16-річчя Юліан у Барнслі в першому колі English Open зустрінеться із Фергалом О’Брайєном – своїм, так би мовити, «хрещеним» – нагадаю, що саме у ірландського ветерана Юліан виграв першу зустріч в мейн-турі.

Там же, у Барнслі, в першому колі Scottish Open 26 вересня Бойко зіграє з Луї Хіткоутом.

9 жовтня в 1/64 фіналу Northern Ireland Open в Белфасті суперником Юліана Бойка буде Баррі Хокінс.

Нарешті, 19 жовтня в англійському Кенноку в першому колі German Masters Юліан зіграє з Лі Ханом.

Напередодні цих важливих ігор спробуємо розібрати минулу зустріч – проти Ентоні Хемілтона, в якій наш гравець мав чудові шанси на перемогу, але поступився у контрі. Після виступу Юліана в групі на Championship League, було оприлюднено детальний статистичний аналіз всіх трьох зустрічей. Щось подібне зробимо й зараз.

Отже. 17 серпня. Лестер. 1/64 фіналу British Open. Суперник – Ентоні Хемілтон. Сказати, що 49-річний ветеран грав в цій зустрічі вкрай невдало – не сказати майже нічого. Чому ж Юліан не переміг? Відповідей, мабуть, багато, але на поверхні, принаймні, декілька. Дуже багато помилок в атаці і проблеми в будуванні брейків. Дуже сподіваюсь, що тренери, які працюють з Бойком розуміють причину того, чому на тренуванні наш професіонал легко й невимушено робить сенчурі, а в грі постійно виникають проблеми вже на п’ятому-шостому ударі.

Перший фрейм, взагалі, більш нагадував фільм жахів. Хемілтон щедрою рукою дарував Юліану позиції одна за одною. Але Бойко набирав 13, 6, знову 13, потім 7 очок. Один з цих брейків у 13 очок обірвався просто на рівному місці через незрозумілий кікс. Розв’язка настала на двох останніх кулях. Після багатьох пригод Юліан вирвався вперед – 43:40. Хемілтон забиває передостанню червону і відразу ж помиляється. І тут вже Бойко не схибив. Брейк 18 очок, складна коричнева та блискуча синя – перший фрейм за Юліаном.

У другому фреймі помилок стало менше, але брейки відмовлялись будуватись як у нашого гравця, так і у англійця. Ентоні зробив «серії» 24 та 18 очок, і цього вистачило для перемоги. На рахунку Юліана результативні підходи 21 та 6 очок. Вирішальною стала помилка Бойка при відіграші на останній червоній.

Третій фрейм міг стати найкращим для Юліана у цій зустрічі. Зробивши дві короткі серії – 23 та 16 очок, Бойко вигравав 40:22 на кольорових кулях. Нащо він при такій перевазі замість спокійного відіграшу став грати на сильному ударі складну жовту кулю – питання ще те. Але все обернулось промахом та кліренсом від суперника (не без щастя, звичайно, чорна впала флюком, але яка вже різниця). Замість 2:1 рахунок став 1:2.

Четвертий фрейм Юліан провів дуже непогано, особливо з огляду на всю зустріч. Брейки 21, 20, та два по 19 очок (знов таки, маємо якусь не дуже привабливу межу – 20 очок) дозволили Бойку зрівняти рахунок.

Контра. Атака Юліана, помилка, Хемілтон набирає 14 очок та кіксує саме так, як Бойко в першому фреймі. Після серії відіграшів Юліан починає атаку, але лише 22 очки, і продовження вже немає. Відіграш, невдало. Ентоні грає 17 очок, помиляється. Юліан відповідає лише сімома, і знов помилка. І це, на жаль, все. Хемілтон починає з дабла та робить вирішальний й найвищий брейк у зустрічі. 36 очок – і це 3:2.

А тепер статистика гри.

Атака:
Бойко 79 з 106 (74,53%) – Хемілтон 83 з 101 (82,18%)
Відіграші:
Бойко 36 з 47 (76,60%) – Хемілтон 47 з 53 (88,68%)

Брейки 20+
Бойко – 28, 23, 22, 22, 21
Хемілтон – 36, 28, 27, 24

Ефективність атаки (середня кількість очок за результативний підхід):
Бойко 12,79 – Хемілтон 11,74

Фоли:
Бойко 12 – Хемілтон 4.

Десь на такому ж рівні Юліан грав з Роббі Вільямсом та Гремом Доттом. І лише коли у зустрічі з Си Цзяху пішли більш-менш нормальні брейки, відразу ж вдалось досягти принаймні нічиєї.

Отже, чекаємо на 22 вересня.

You may also like

Залишіть коментар